Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » És hogyan tudnám leformázni a...

És hogyan tudnám leformázni a pendrive-omat? Vagy a formázás kevés, és ettől függetlenül még benne marad a vírus?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 12:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Hoppá, a mondat eleji "ÉS" szó benne maradt. Egy másik kérdést tettem fel még tegnap, és ott kommentbe ezt a kérdést írtam, és én onnan másoltam most be kérdésnek. De a fórumra feltevő előző két "hogyan" kérdést nem én tettem ki. Csak azért mondom, mert lehet, hogy egy kicsit hülyén néz ki, hogy "És"-sel kezdem a kérdésem :)
2016. okt. 9. 12:27
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Ugyan régebbi a kérdés, de mivel még nem jött válasz...


Bedugod a gépbe (amin van vírusvédelem), majd a Sajátgépben megjelenő pendrive-ra kattintasz jobb egérgombbal, és a formázást választod. A Gyorsformázás mellől vedd ki a pipát.

A formázás mindent töröl, tehát ha volt rajta vírus, azt is.

2016. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!