Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy kell kiírtani a trójait?

Hogy kell kiírtani a trójait?

Figyelt kérdés

Igen, először is leszögezném, illegálisan töltöttem le programokat. És ha azt írjátok megérdemlem, teljes mértékben igazatok van. Na szóval.


Mostanában teljesen véletlenszerű időközönként lecsatlakozik a wifiről a laptopom. Na igen, ez a legkisebb probléma. Valahol ott kezd elfajulni, hogy egy WiFi hálózatra sem tudok csatlakozni. Amit berakok a kártyaolvasóba szintén nem olvassa be. (Sd) Most jönnek a kicsit súlyosabb problémák. A CPU használatom általában 50%-on pörög ha nincs megnyitva semmi. Aztán egyszercsak úgy gondolja felmegy 100-ra. Na akkor örülök ha valamit képes elindítani a rendszer. Legalapabb online játék 3-4 fps-el fut.

Mit tegyek? Mert én biztos vagyok benne, hogy egy trójai khm.. keze van a dologban. Tudnátok ajánlani programokat? Esetleg ötleteket hogy találjam meg, írtsam ki? A válaszokat, nagyon köszönöm előre is.



2016. aug. 10. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű a recept:


1. Lemented a fontos dolgaidat.

2. Formázod a lemezt/partíciót.

3. Felrakod újra a rendszert.

2016. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljes partícionálás>Újrazelepítés..

Roh**ék egy virusfajta ez.

Amit én kaptam régebben az pl.:Biztonsági másolatokat készített saját magábol,és ha kernelbe zártad az egyiket ott volt a másik XD

És ezt csak akkor vette észre a vírusírtó,mikor teljes vizsgálatot rendeltem el(volt vagy 2óra a filek miatt).

2016. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vírusirtód nincs?
2016. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát partícionálni pont nem akartam, de akkor ezek szerint ez lesz az egyetlen megoldás. Adwcleanerről mit gondoltok? Nem akarok eszetlenül törölgetni, ha esetleg talál valamit. Hátha egy system fájl közé bújt. Akkor meg dől a kártyavár. Ja és utolsó. Igen. Avastom van. Plusz néhanapján Malwarebytesal leellenőrzöm a rendszert. Amúgy kicsit részletesebben: 64 bites Vistáról van szó. Rendszervisszaállítási pont nem tudom van-e. Ha van azzal érdemes próbálkozni?
2016. aug. 10. 23:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy rendszervisszaállítást. Az Avastom nagyon úgy tűnik, hogy meghalt. Nem lehet semmit bekapcsolni rajta. Nem keres semmilyen vírust. A netet azonnal kikapcsoltam és kinyomtam a gépet. Most kikapcsolt állapotban van. Ha az újratelepítés nem megoldható akkor mit csináljak?
2016. aug. 11. 09:15
 6/7 anonim válasza:

bootoljon eset mentőlemezt. ès azzal futtatson vizsgá

latot majd ha talál vírust akkor az eltáv...ra kattintson majd ha kèsz akkor vegye ki a lemezt de a menüből először lèpjen ki

2016. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam telepíteni a Windowst. De most nem működik semmi. Kikapcsol, amikor telepíteném. Plusz a sima Vista indítás sem megy. Mindig kikapcsol bootoláskor. Kérlek, mondjátok hogy van valami.. Ötlet.... Vagy valami.. :( Nem akarom elveszteni.
2016. aug. 11. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!