Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám kiirtani az...

Hogyan tudnám kiirtani az MySearchDial, easyDialsearch vírust, kéretlen programot a böngészőből?

Figyelt kérdés
Az AVG nem talál vírust, a programok telepítése törlése nem jelez kéretlen, frissen telepített programokat, a kereső sem talál a fenti nevekkel semmit a számítógépen, mégis a Chrome a google helyett ezt a keresőt használja.
2016. ápr. 19. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
MalwareBytes
2016. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:
2016. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Úgy néz ki a Malwarebytes a nyakára fog lépni, de még tart a vizsgálat. Már észlelte, remélem törölni is tudja majd.

Második válaszoló:

Természetesen a google-t én is használtam, az első találatnál leírtakat is végigzongoráztam, youtube-n is találtam videót, de egyik sem segített sajnos, de azért köszi neked is. :)

2016. ápr. 19. 15:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Közben ahogy olvasgatok a "törtnémet" tudásommal külföldi fórumokat, valószínűleg egy korábbi winZipper verzióval települhetett pár hete, valószínűleg ebben bújt meg a kártevő.
2016. ápr. 19. 15:07
 5/6 axonbite ***** válasza:
szia ha nem oldódik meg a vírus probléma javasolnám az AdwCleaner letöltését futtatását ha végzett clean gomb majd géped újra indul és meg is szabadultál a vírusodtól.
2016. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki a Malwarebytes megoldotta a problémát 2 futtatás után. 3600 vírust, hozzá kapcsolódó bejegyzést és mappát távolított el. Pedig csak a fenti 2 típus települt fel.


Köszi mindenkinek.

2016. ápr. 19. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!