Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » McAfee vírusirtó: Hogyan...

McAfee vírusirtó: Hogyan törölhetek egy karanténba zárt fájlt?

Figyelt kérdés
Megtaláltam a listát is, hol van a karantén, csak nem tudom törölni. A McAfee oldalán azt írták, hogy jelöljem ki a fájlt, majd válasszam a Visszaállítás vagy Törlés opciót. Rákattintottam, amitől ki is jelölődött az elem, de más semmi nem történt. Egy Trójairól van szó egyébként. Hogyan törölhetném a gépemről?

2016. jún. 5. 23:28
 1/2 anonim válasza:
100%
ami a karanténban van az már nem kerülhet vissza a gépre karantén beállításoktól függően törlődik átlag 1 hónap után törli.Egyébként mindent lehet törölni a karanténból . más kérdés, van-e értelme? "Visszaállítás vagy Törlés opció" választása (gombnyomás nélkül) nem történik semmi.Mint írtam a törlés automatikus , ne m kell(ene) ezzel - külön- foglalkozni.én sem törlöm soha. majd kitörli az vírusirtó, ha aktuális aktuális lesz.
2016. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta már megoldottam, szimplán idióta voltam, hogy nem jöttem rá...

Viszont megy a zöld kéz, amiért vetted a fáradságot, és válaszoltál, méghozzá nem is egy mondattal. ☺

2016. jún. 12. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!