Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook profilt fel tud...

Facebook profilt fel tud törni valaki? (saját fiók, ezt igazolni is tudom)

Figyelt kérdés

Okmányokkal és a facebook által közölt adatokkal (miszerint régebben az én email-címemen volt a fiók, illetve tudom a régi jelszót) is tudom, és szeretném is igazolni, hogy én vagyok a jogos tulajdonos.

Az új email-címet nem tudom, ezért a facebook jelszó helyreállítási űrlapjának nem vettem hasznát.


Aki segít, meghívom egy sörre, akárhol is legyen az országban!:D


2016. máj. 26. 04:50
 1/8 A kérdező kommentje:
aki tud ilyet, azzal szeretnék még a segítés előtt találkozni, hogy igazolhassam magam, meg amúgy is megígértem azt a sört
2016. máj. 26. 04:52
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

Az ilyenhez nem feltétlen kell feltörni (amúgy sem a fiókot törik fel, hanem téged és/vagy a gépedet). Ezt próbáltad már?

[link]

Nem tudom miket fog kérni, de szerintem simán visszaszerezhető a ténylegesen saját fiók. Igen, akkor is, ha az emailcímet megváltoztatták (a facebook valószinűleg több ellopott accounttal találkozott már, mint te, sokmindenre fel lehetnek készülve). Olyankokat kérhet, mint például személyi scannelve-fotózva, ismerősök segítsége, telefonszám, de más módszerek is lehetnek.

2016. máj. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi ezeket a köröket már ezer éve lefutottam

az a baj, hogy csak űrlapon lehet felvenni a kapcsolatot, és ahol a személyit kellett küldeni, ott azt az automata email-t kaptam válaszként, hogy az email cím amit megadtam kontaktként nem a profilhoz tartozik

2016. máj. 26. 07:03
 4/8 A kérdező kommentje:

erre írtam egy válaszüzenetet próba-szerencse alapon, és csodák csodájára reagáltak:

"A(z) [email cím] címről írsz, de ez az e-mail cím vagy telefonszám, amelyről írsz, nincs az általad említett Facebook-fiókhoz kapcsolva.


Ahhoz, hogy teljesíteni tudjuk a kérésedet, vedd fel velünk a kapcsolatot közvetlenül arról az e-mail címről, amelyikkel a fiókodba be szoktál lépni.


A válaszodnak tartalmaznia kell az alábbi információkat:


1. A tárgysorban szerepeljen a belépéshez használt e-mail címed.

2. Szerepeljen benne a teljes korábbi levelezésünk, hogy lássuk eredeti kérésedet.

3. Add meg a felhasználónevedet (ha már regisztráltál felhasználónevet), hogy könnyebben megtaláljuk a fiókodat.


Ha megkapjuk ezeket az információkat, további lépésekkel tudunk segíteni."

2016. máj. 26. 07:10
 5/8 A kérdező kommentje:
itt már gyanús volt, hogy egy robottal beszélek, mivel ebből az derült ki, hogy nem sikerült értelmezni az üzenetemet, de erre megint válaszoltam (persze angolul)...
2016. máj. 26. 07:13
 6/8 A kérdező kommentje:
erre megint írtam, még szájbarágósabban, erre közölték velem, hogy megoldották a problémámat, ha további kérdésem van, bátran forduljak hozzájuk... épp csak nem kaptam semmi infót a belépési adatokról
2016. máj. 26. 07:22
 7/8 A kérdező kommentje:

most nézem, hogy apró betűvel van ennél az űrlapnál egy megjegyzés, ami még nem volt ott amikor próbálkoztam:

"Alternatively, you can email datarequests@support.facebook.com."


na ezt megpróbálom, aztán majd ide leírom, hogy mi lett belőle

2016. máj. 26. 07:24
 8/8 A kérdező kommentje:
óh... kaptam válaszként egy automata levelet, amiben írták, hogy ha nem tudok belépni, töltsem ki az űrlapot, ahonnan jöttem... ez jól ki van találva
2016. máj. 26. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!