Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gmail-en láthatja valaki hogy...

Gmail-en láthatja valaki hogy milyen üzeneteket kaptam és milyen üzenetet küldtem?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Te látod hogy az ismerőseid Gmail-en milyen üzeneteket kaptak és milyet küldtek?
2016. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kőváry Orsolya ***** válasza:
48%
Csak ha valaki be tud lépni a fiókodba.
2016. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha

- a havernél bejelentkeztél és úgyfelejtetted

- a havernek keyloggerje van

- az otthoni géped meg van trójaizva

- stb

akkod igen.

2016. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Úgy érted az FBI-on, a CIA-n, az NNI-n, a TEK-en, a teljes Google mérnökségen és azon a számtalan figurán kívül, akinek nincs jobb dolga, mint mások gépén, magánéletében vájkálni? Á, senki. Írd nyugodtan: bomba, Binláden, Ájesz, meg hasonlókat!
2016. jan. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Előző kommentelő! "az FBI, a CIA, az NNI, a TEK és a teljes Google mérnökség"-nek is van ideje és energiája arra, hogy a 100.000.000+ gmail felhasználó közül pont ennek a szerencsétlennek a magánlevelezését olvassa, ugye? Tudom, hogy szofvterek is nézhetik, de akkor is végül egy emberi lénynek is el kell(ene) olvasnia, hogy értelme legyen.. De így ebben a formában nincs.


Hogy válaszoljak is:

- ha minden használat után kijelentkezik,

- jelszót változtat hetente,

- csak megbízható gépet használ (sajátotamin jó vírusírtó is van, és megbízik a családtagjaiban...),


akkor szinte semmi esélye nincs annak, hogy bárki más láthatná a levelezését. A GMail biztonságos.

2016. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nemes Zoltán válasza:

Ha valaki el akarja olvasni a leveleidet , akkor elolvassa.

A számítógép lazán feltörhető, az állami szerveknek jogukban áll a betekintés. Hivatalosan nincs magántitok .

Egy átlag magán ember számára a levelezésed feltörése lehetetlen.

2016. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Marta007 válasza:
Az Internet szolgaltatonak kotelessege az osszes emailt megtartani eveken keresztul az archivumban arra az esetre ha az allambiztonsagi szervek vagy a torvenyszek keri oket! Magan ember csak ugy ha belep a levelezesi fiokodba.
2016. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért kell itt minden hülyeséget leírni? (FBI,TEK,CII) :D Egyszerű internetező emberekre gondoltam, hogy ők meg tudják e megnézni, de akkor úgy néz ki hogy nem.
2016. jan. 4. 06:57
 9/10 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam nem CII hanem CIA.
2016. jan. 4. 06:58
 10/10 anonim ***** válasza:

#7-es válaszoló írta: "Az Internet szolgaltatonak kotelessege az osszes emailt megtartani eveken keresztul az archivumban"


Ez így, ebben a formában teljesen TÉVES! Abszolut nem így van. Internetszolgáltatónál dolgozom, tudom ...

2016. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!