Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki láthatja a Messenger fiókomat?

Ki láthatja a Messenger fiókomat?

Figyelt kérdés

Androidos mobilomon a Messengerben láttam korábban, amikor a partnerem belépett a Facebookra és a csetablakban elolvasta az üzimet. Addig ugyanis csak annyit írt ki, ha megérintettem a saját szövegemet, hogy "elküldve", de amint elolvasta, az jelent meg, hogy "látta".


Ez pár napja megváltozott, mert amint elküldöm neki a szöveget, rögtön azt írja ki, hogy "látta". A partnerem egyik ismerőse a napokban kapta kölcsön a partnerem egyik használaton kívüli Androidos mobilját, mert az övé szervizben van, abban be volt állítva ez a fiók. A partnerem megváltoztatta a jelszavát, de ez ha jól sejtem, csak akkor számít, ha az az ismerős kilépne a fiókból, igaz?! Mert akkor nem tudna visszalépni. A barátnőm már beszélt vele ez ügyben, ő elismerte, hogy látott egy keveset az ő írásából, kértük, hogy lépjen ki, erre azt mondta, hogy új oprendszert is töltött rá. Csakhogy most is egyből az van kiírva, hogy "látta".


Kérdésem: az én írásomat ugyanúgy látja ilyenkor egy harmadik fél?

Ha új Android verziót rakott volna rá, akkor kilépett volna a fiókból, igaz?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 9. 17:33
 1/1 A kérdező kommentje:
A kis zöld pötty az csak akkor jelenik meg, amikor ténylegesen belép a barátnőm, ez érdekes. Akkor nem lehet más a fiókjában? De akkor miért van egyből "látta" szöveg?
2015. szept. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!