Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Security Tool. HELP?

Security Tool. HELP?

Figyelt kérdés

a gépem bekapta a security tool vírust... olvastam itt néhány hasznosnak tűnő tanácsot, ám szinte egyiket sem tudom alkalmazni...

a vírusirtóm nod 32 próbaverzió volt, lejárt, és most, h ez a vírus bemászott a géembe, nem enged letöltés után futtatni/telepíteni vírusirtót.... Akartam online scan-t csinálni az eset-nél, de ott azt írták, h a böngészőm nem képes futtatni az activeX-et futtatni, töltsem le.... igen ám, de hiába töltöm, mint ált. bármelyik exe-t, et sem enged megnyitni/telepíteni ez a kibbb***ott security tool........

és a vezérlőultná a programok telepítése/törlése részt sem engedi megnyitni.

egyébként megvan a cucc, all users-applications-data, és ott van. Valaki azt írta, be kell csomagolni, és úgy lehet törölni...

Vmi tanács? mit lehet még tenni az újratelepítésen kívül?


2010. márc. 23. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szervizes haver szerint minden második, vírusirtásra bevitt gép ezt a sz* kapta be. Újra kell telepiteni a legtöbbet. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__4..
2010. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a gépet kb 1 óra és teljesen tiszta lesz:)
2010. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult a törlése mint amilyennek tűnik.

Gép indítása csökkentett módban hálózattal, utána Malwarebytes letöltése aztán frissítése, majd futtatása.


Sok gépről letöröltem már .

2010. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Gép újratelepítése valóban csak egy óra kb, viszont előtte mindent lementeni, utána mindent újratelepíteni sokkal több idő.

Nem biztos hogy az újratelepítés a jó megoldás :)

Előző hozzászóló voltam :)

2010. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ja, és még egy fontos dolog.

Ha legközelebb felugrik egy ablak,kérés nélkül, hogy telepíted e a "valamilyen" programot, ne kattints se az igenre se a nemre, nyomj egy alt+f4-et, így valószinüleg nem kerül semmi kéretlen program a gépedre.

2010. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jól beállított tűzfal ezeket a sza*kat be se engedi a gépre!
2010. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Malwarbytes Anti-Malware csökkentett módos vizsgálat, ha ez megvolt akkor a superantispyware-el is csökkentett módban utána indítsd el normálban és ott is mindkettővel. Így lemegy róla. Ez nagyon szívós spyware, nem lesz könnyű dolgod.
2010. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!