Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Azzal vádol a volt párom hogy...

Azzal vádol a volt párom hogy föltörögetem az email fiókját. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Állítólag jelzett neki hogy valaki próbál belépni és látta az ip címét meg az illető körülbelüli helyét ami az én házam volt és azt is látta hogy olyan készülékkel próbálkoznak mint az én telefonom.De nem én voltam!Én nem értek az ilyesmihez!Hogy bizonyíthatom hogy nem én voltam?
2015. nov. 17. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"az illető körülbelüli helyét ami az én házam volt"


Hahahahahahaha a parod egy hatalmas kamugep.


Egyebkent altalaban a vadlonak kell bizonyitania. Lattad a "jelzest"? Megmutatta a bejelentkezest jelzo emailt? Na latod.

2015. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:
100%
Sehogy. Bizonyítsa ő hitelesen, hogy te voltál. Ehhez minimum bírósági végzés kell.
2015. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Gmail? Nem írja, hogy mi a telefon típusa. Ennyire pontosan az IP-ből a házat sem lehet megmondani. Persze ha bejelenetkezve maradt a mobilodon az ő címéről... De akkor magára vessen. Akkor is, ha a wifid jelszava elmentve maradt nála, éjszakánként meg visszajár hozzád leskelődni (és közben a telója automatikusan csatlakozik wifire és szinkronizál közben).
2015. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!