Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a kedvenc védelmi...

Melyik a kedvenc védelmi rendszered és miért?

Figyelt kérdés

Azt is írd le, hogy milyen platformon használod! Köszönöm.


A tapasztalataidra vagyok kíváncsi.



2015. aug. 30. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

ESET Smart Security és Nod32, illetve Kaspersky.


Gépen ESET SS 8 van, telefonon Nod volt, de nem láttam értelmét és töröltem. SS-ben van tűzfal ami megbízható, normálisan működik, nem zabálja a gépet (mint pl az Avast, ami szerintem egy rakat...) rendesen írt, nem zavar. Kaspersky ugyanez a szint.


Ingyenes vírusírtó annyi, mintha nem is lenne, sőt még zavar is.


De lehet neked akármilyen biztonsági rendszered, egyedül te vagy az, aki elkerülheti a vírusokat/kártevőket.

2015. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lenovo laptop. 4 GB memória.

Windows7 Home Premium (valódi) operációs rendszer

Eset Smart Security8, vásárolt licenszkóddal, egy évre kedvezménnyel 6000 ft.

Nagyon jó, teljeskörű, tűzfalas védelem, sőt a frissitéseket is jelzi, nem lassít, hamisan nem riaszt, megbízható. A háttérben dolgozik, csak akkor jelez, ha pl. véletlenül valami gyanús oldalra tévednék. Van benne lopás elleni védelem és Játékos üzemmód is. Hosszú évek óta ezt telepítettem minden gépemre, meg vagyok vele elégedve.

2015. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
AVG már 4. éve vásárolt licenszel. Az állandó védelem eddig mindent elkapott...
2015. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!