Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Bekaptam egy vírust amit elméletileg a nod32 vel kitisztítottam és már nem is talál vírust a gépen de minden indításkor a gép megnyit egy cmd ablakot és végig futtat dolgokat és amint ennek vége lesz feledat kezelőben is megnyit dolgokat és nagyon romlik a gépt teljesítménye az asztalon is már laggol/késik az egér játékokban az fps nagyon sokat romlott nemtudom mit csináljak. Mi lehet a gond?

Minden választ előre köszönök



2015. aug. 17. 15:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) sok mindent csináltam most szóval remélem megoldódik viszont az eset online scannert hagyom végig futni (max 7 p még)
2015. aug. 17. 16:13
 12/14 A kérdező kommentje:

plusz most még ki törültem egy mappát aminek (long-random-hexa) neve volt szal sok össze vissza szám stb

remélem jó lesz

2015. aug. 17. 16:16
 13/14 Lajos54 ***** válasza:

Még csak annyit, hogy az Msconfigban bármikor vissza lehet állítani bármelyik programot, mivel az nem töröl, csak az automatikus indulást gátolja. Nyilvánvaló, hogy az ismert dolgokat (pl. víruskeresés) érdemes benne hagyni.

Amúgy is érdemes néha szelektálni az induló progikat, mert vannak olyanok, amik elindítása teljesen felesleges, csak a gép indulási idejét növelik, ráadásul a háttérben futva valamennyire vissza is fogják a gépet.

2015. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönök mindent a probléma nagyrésze megoldva vagyis a gép már fut rendesen viszat harmadjrára sikerült bekapcsolni úgy hogy működjön mert sztem valami vírus még bujkál mert bekapcsoláskor nekem az egész tálcát letiltotta nem tudtam katintani rá még a start menüt behozta de ott meg azon belül semmire az a pípogó windows hang volt minden klikkemre a válasz :)
2015. aug. 17. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!