Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Boltban vett eredeti játékprog...

Boltban vett eredeti játékprogram hogy lehet vírusos?

Figyelt kérdés
Rayman forever és telepítés végén egyből jelzett az avast. (4 jelzés). nem értem. meg azt sem hogy még szakadozik a játék mikor a Battlefield 4 megy ultrán 30 fps-el :P

2015. jún. 20. 21:51
 1/10 A kérdező kommentje:
mért*
2015. jún. 20. 21:52
 2/10 A kérdező kommentje:
akadozik* (20 fps körül van) :P
2015. jún. 20. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Szar az avast, persze lehetne vírusos, de nem az.

Régi, az ilyesmi sajnos előfordulhat - pár éve két haverral végigtoltuk coop ban az első doom ot, az is hajlamos volt beszaggatni néha(gondolom mondanom sem kell, hogy a gépem megvolt egy 20 éves játékhoz :D ).

2015. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de itt nem tudom mi a baj. valami ddos emulátorral megy de 20 fps, zene akadozik, pixeles is.. nem értem nagyon :P azért jó lenne végigjátszani, azért vettem meg. ps1 játék volt (rayman 1) és mivel ps már nincs meg, most elővettem volna ezt a retro játékot :D
2015. jún. 20. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:

1. A vírusriasztás - amit több antivírus-szoftver is is végrehajtott - fals:

[link]


2. Ez egy régi 1999-es játék, az akkori rendszerekre optimalizálva.

A GOG fórumán javasolják a vsync kikapcsolását:

[link]

2015. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a vírus jelzéssel mit lehet tenni, vagy nem gond amit karanténba tett?? és az utóbbit hol lehet végrehajtani? köszönöm! :)
2015. jún. 20. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Ott szerepel az áltlam belinkelt anyagban:

"The executables mentioned above is only used by the level editor, Rayman Designer. The game itself is not affected but the installation process is likely to be. It has been reported more than once that the installer has been interrupted due to anti-virus - disabling your anti-virus during installation should resolve the problem."

Szóval a szintszerkesztő részét érinti a dolog, a telepítéskor le kell tiltani ideiglenesen a vírusirtót.

2015. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és azzal mire megyek? :D amőgy a beállítást hol lehet? mert ha már a játékba léptem, nincsen olyan opció amit 2-esbe írtál.
2015. jún. 20. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:

"és azzal mire megyek?"

Mármint mivel? A vírusirtó ideiglenes letiltásával?

Hogy fel tudod telepíteni a játékot. Írják az általam idézett oldalon is.


"amőgy a beállítást hol lehet? mert ha már a játékba léptem, nincsen olyan opció amit 2-esbe írtál."

Nem a játékban van hanem - mint azt az általam idézett fórumban is írják - külön programmal.


NVidia Inspector - elérhető például itt: [link]

Ati Tray Tools - az meg itt: [link]

2015. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Hogy fel tudod telepíteni a játékot. Írják az általam idézett oldalon is. "


a vírusírtó 4 dolgot karanténba tesz, töröl vagy tudom is én, de a játékok elindulnak!


és köszi mindent!

2015. jún. 20. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!