Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet baja a gėpemnek ha...

Lehet baja a gėpemnek ha elmegy AZ aram es vissza is Jon hirtelen?

Figyelt kérdés
a tap cooler master

2015. jún. 14. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megmegbízható táp van bent akkor kicsi az esély de az ördög nem alszik
2015. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es a cooler master jo tap?birja?
2015. jún. 14. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nem azt jelenti hogy ha 1 percen belül 4x elmegy az áram és azonnal vissza ne csináljon gondot
2015. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1x meint el
2015. jún. 14. 17:27
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

cm az egy marka, amely tapokba rengeteg tapbelso megy pontos teljes! tipustol fuggoen

sok ocska tap is kibir egy hirtelen lealast, szoval ha nincs vele gond valoszinu nem is lett valami kesobb elojovo

de ez joslas! azt pedig nem lehet...

csak fizikai muszerekel szakeber tudna megnezni karusult e barmi is, de nemtudom menyi ertelme lene, ha a tapbelso minosegi akor a tap ha el is durran de a gepben nem tesz kart

2015. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Chieftec 1200W-s táp a gépbe, de 1mp-s áramszünetet észre se vesz.
2015. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nekem a házba az egészet lecsapja, majd visszajön egyből..nem az, hogy hirtelen pikk pakk elmegy...hanem .. á m1 am már 2 órája tolom rajta a bf4-et smemi baja lekopogom
2015. jún. 14. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn van ilyen áramszünet, akkor érdemes egy szünetmentest beszerezni -valami komolyabbat-.
2015. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Háát...nem mindig van, de most vettem egy Tulfeszültség védős elosztót. Remélem az segit!
2015. jún. 15. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!