Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Google Chrome-om állandóan...

Google Chrome-om állandóan vírusos, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múltkor cserélték ki a winchesterem és most újra vírusos lett a GC-om... Nem tudom már mit csináljak, nem tudok állandóan szervizbe járkálni és vagyont otthagyni ilyen hülyeségek miatt. Valaki tudna segíteni akár vírusirtásban is? Nagyon megköszönném.

2015. ápr. 23. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz rá.


Érdekes módon, nekem virusító sincs a gépemen, nagyon ritkán kapok be 1-2 reklámvírust, akkor is tudom az okát, a gépem pedig egyáltalán nem vírusos.

2015. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vírusirtó*
2015. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen védelem van a gépeden? Az enyémen ESET Smart Security8 van, havonta újságkóddal, tűzfalas. Ide még nem jutott be semmiféle vírus.
2015. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hitmanpro, malwarebytes lefuttatása, esetleg más vírusirtásra alkalmas program, aztán már csak a egy db vírusirtót elég lesz(már ha megoldódott a hiba)


[link]

2015. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nod32-m volt, most váltottam a Smart Securityre. Rendszer visszaállítást csináltam azóta minden oké. Sajnos nem értek hozzá kellőképpen, de remélem ez tényleg megoldotta a problémát!
2015. ápr. 24. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ESET Smart Security8-at is konfigurálni kell, a múltkor egy nagy modulfrissités után nem volt bekapcsolva a kiterjesztett heurisztikája. Előzőleg be volt! Ha nem tudod, hogyan kell, a Sicontact segít.
2015. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!