Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet ezt az állandóan...

Hogyan lehet ezt az állandóan felugró ablakot eltüntetni a Chrome-ból?

Figyelt kérdés

Most telepítettem újra a gépet, és ez az ún. Sourceapp nevű program alapból fent volt rajta.

Akármikor új weboldalt nyitok meg, ez az ablak mindig felugrik, pedig van adblocker. Ha rámegyek a kis fogaskerékre, és uninstall, akkor leírja hogy tudom letörölni a gépről ezt a programot, de azt már megtettem régebben. Ha most bemegyek a vezérlőpult, program törlése részhez, semmiféle sourceapp nincs ott, program files-ban sincs, mégis felugrik ez az ablak és nagyon idegesít. Hogy lehet eltüntetni?


[link]


2014. dec. 23. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

jobb egér gomb aztán blokkolás vagy hasonló nincs?


Kiszedted a pipát a beállításokban hogy pár nem zavaró hirdetés megjelenítése?

2014. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]



firefox alatt nem dobja fel. chrome-ban car az abp

2014. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utána olvasva ez neked feltelepült. Menj a programok eltávolításába és szedd le. Azt mondod nincs, oké, az add-onoknál sincs? Kiegészítők a böngészőben?


Registryben rákerestél?


Windowsban rákerestél? sourceadd

2014. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sourceapp bocs
2014. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!