Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy ilyen gépet mennyire...

Egy ilyen gépet mennyire lassítaná az Avast?

Figyelt kérdés

- Intel Celeron 2,4GHz processzor

- AsRock integrált alaplap

- 512 Mb memória


Most vettem 25000-ért, és Avast-ot tennék rá, csak nem akarok úgy járni mint az előző alkalommal, amikor annyira lelassította, hogy 10 percig kellett várni amíg betöltsön a Windows!


2010. febr. 21. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól átb@asztak ha 25ért eladták neked ezt a gépet...na mind1


szedd le a nem fogja lassítani nagy mértékben de a Comodo IS pl annyit sem fogyaszt mint az Avast

2010. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor fog megállni amikor éppen frissíti magát (de akkor nagyon)
2010. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Frissítéskor valóban megfogja majd. Ajánlatos venni még egy kis ramot bele mondjuk vaterán vagy valami pc bontóban 2-3 ezerért kapsz s észrevehető lesz a különbség elhiheted.
2010. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Avast 5 nem lassítja.. nekem se,se mikor frissít (:
2010. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A comodo egy fos, mióta nekem az van, a gép lassú, a bekapcsolás után egy csomó idő, mire odajut, hogy lehet is valamit csinálni, ráadásul egy csomó megszokott dolog nem működik a comodotól, pl. játék ami a mellette lévő comodo mentes gépen szépen patchel a comodoval "cannot connect to the server" meg ilyenek. Ha be van kapcsolva azért nem hagy egy csomó mindent, ha meg kikapcsolom azért.


Az avast jobb és nem is lassítja.

2010. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!