Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Msn vírust kaptam, valakinek...

Msn vírust kaptam, valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem egy barátommal (ez volt a gond, hogy pont beszéltünk különben nem szoktam semmit megnyitni, de mi mindig linkelünk egymásnak) szóval egyszer csak jött egy ilyen, hogy ezt a fejet nézd meg és valami www.youtube/lady..valami számok meg photo számok( gondoltam talált valami vicces valamit a youtube-on:S (ő nem is tudta, hogy elküldte nekem:S) És azóta nem hagy senkivel beszélgetni az msn bezárja az ablakokat, és már én is küldtem másnak, aki szintén megnyitotta!!

Próbáltam törölni és újra rakni az msnt de ugyan úgy ott van:S vírusírtóval is próbáltam az nem találja, a fájlt amit letöltött azt töröltem, de még ott van!:S


Segítsetek valami ötlet?? Nem vagyok számítógép zseni 21 éves lány vagyok, ha van ötlet valahogy úgy próbáljátok, hogy meg is értsem:D:D:D


Köszi nagyon:S


2010. febr. 20. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaspersky AV 2010 ismeri, szedd le és az majd megoldja
2010. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le ezt és futtasd le: MSN Virus Remover.
2010. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

NAGYON KÖSZIII_:D


Működik:D Köszi köszi köszi:P

2010. febr. 20. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
xd
2010. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!