Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet valakinek e-mailben...

Hogy lehet valakinek e-mailben vírust küdeni?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan oldalakat,ahonnan vírusokat lehet letölteni,de nem tudom hogy lehetne e-mailben küldnei.

Egyszerűen csak az e-mailhez csatolom a vírust és ha rá kattint akkor kész?


Azt hogy lehetne megoldani hogy már attól elszabaduljon a vírus hogy meg nyitják az e-mailt,szóval a mellékletre nem kell rákattintani?


2010. nov. 20. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2010. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mér akarsz te küldeni? és milyen oldal az? mert vele együtt te is megkapod...
2010. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha valaki nekem vírust küldene azt felkeresném és szépen ki is fogja fizetni a gépemet + 1kis verés is jár érte!

szóval helyedben meggondolnám

2010. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy miért akarok küldeni,annak a részleteibe nem akarok be avatni senkit,csak annyit mondok hogy egy gyereknek már vagy 10-szer újra raktam a gépén a windows-t és nem egyszer segítettem bővíteni is a gépét mert szegényke annyit ért hozzá hogy "exe-vel indul".Viszont most hogy nekem kellene szivesség olyasmiben amiben ő tudna segíteni el hajtott engem a *ába és ösze törte érzékeny lelkemet:(


A veréstől nem félek mert abban én szoktam jobb lenni (általában)..,de ha alul maradnék is valami csoda folytám,akkor is max egy 10-est kapna mivel csak szoftveres kárról van szó....Mondjuk ha ezt nézzük hogy vagy 10-er újra nyomtam a gépét ingyen,még az se járna neki...


De erre nem valószínű hogy sor kerül,vigyáznék rá hogy ne tudja meg hogy én voltam,de mivel ismerem rá tudom venni hogy meg nyissa az e-mailt.....


Nah szóval,hogy is kell?? XD

2010. nov. 20. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom de én ilyen esetben szét rúgtam a gyereket és eltört a szemüvege

próbálkozz mással mondjuk hozz szégyent rá

2010. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!