Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezt a vírust küldték msnen...

Ezt a vírust küldték msnen (lent). Hogy töröljem:S?

Figyelt kérdés

[link]


lécci segitsetek :\


2010. febr. 20. 12:28
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Rendszer visszaállítást úgy tudsz,h start->programok->kellékek->rendszereszközök->rendszer-visszaállítás

sztem ez könyebb megoldás és nekem azóta semmi baj nincs.fölöslegesen nem szedek le új progit elöbb mindig ezt próbálom.elég sok mindenre megoldás.

2010. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
2010. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Simán virusírtók meg tűzfalak nélkül meg lehet oldani!

C:\Users\Fiókod\AppData\Local\Temp\sysconfig32.exe

Ezt a fájlt töröld! FONTOS el van rejtve szóval total commander-rel nézd vagy engedélyezd az elrejtett fájlok megjelenítését. Ezután csak a biztonság kedvéért a rendszer induló fájlok közül szedd ki!

2010. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Húú.. Nekem is ezt küldözgetik 3man is:S

Szerencse h nem néztem meg.. de még a link mellé még "nézd meg jó kép" ...

ht mondom.:S

am a válaszra nemtudom..szerencsérenemkaptammegavírust.=)

De egyébként a linkbe ott van hogy .com akkor ahogy elküldik nekem az hogy kerülhet oda az "Jó kép, nézd meg"

akkor ennek is angolnak kéne lenni..nem?

2010. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én is megkaptam, mert magyar szöveggel volt, h nézd meg ezt a képet, és többfajta linkel terjed.


DE ATTOL MÉG NEM KÉNE A LINKET IDERAKNOD, HOGY MÁS AKI NEM ÉRT HOZZA AZ IS VIRUSOS LEGYEN.


amugy meg:


CTRL+ALT+Del

Folyamatkezelőben leállítható a “vírus” sysconfig32.exe néven fut. Újraindítás után is rákérdez, hogy futtatja-e a sysconfig32.exe-t, úgyhogy regisztrációból is ki kell szedni. Start menü -> futtatás -> regedi. Ott rákeresünk a sysconfig32 kifejezésre (egy találatot fog eredményezni, ami egy mappára mutat) ezt töröljük, majd keressük meg fájlként is. Start menü -> keresés -> fájlt vagy mappát. Kitöröljük a fájlokat, és már el is tűnt a “vírus” ez egy egyszerű program, ami nem képes terjedni, pusztán beépíti magát az indítópultba.

2010. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Az obsewebesek csináltak egy oldalt a vírus eltávolítására.


[link]

2010. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nemtudok mit irni,azt amit ide irkaltok. latni hogy a virusokat csak gyors vonatrol latatok.tik tenyleg gondolitok hogy ez ijem egyszeru dolog,talad meg ezt meg amazt?/a virusok mindig valtoztatik veletlenszeruen a nevokett,registrer kulcsokat,es mindig az egesz csaladal jonnek,ijen eltavolitas amitt ide raktatok csak ovodasok hasznalnak,

Nemtudom mijen linkre gondolsz,,amitt en ide tetem az mind a virusok eltavolitasahoz van es nem fertozesre,,

Sajnos ahogy lattom itt csak kisgyerekek vannak ezert mar tobbet nemis irokk ide,

udv

sokk szerencset csak jatszatokk tovabb.

2010. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Ha nem tudni segíteni nem irkálni ide semmi.


Nekem az internetem tiltotta le.

Újraraktam. Belemászott a biosba is.


Én figyelmeztettem az ismerőseim ha küldenek v.mit előtte köszönjenek( illene is) vagy pár sort írjanak elé, ne csak linket küldjenek. Ezeket nem nyitom meg többet.

2010. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én írtam az obserwebes hozzászólást. Több ismerősöm is kipróbálta a módszert és 100%-ban sikerült Nekik kiirtani a vírust.
2010. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Most már nemcsak MSN-re küldenek ilyen "nézd meg a fotót, te vagy rajta, nem gáz?" spamokat. A linkben vagy a mellékletben van a trójai, rootkit, féreg akármi. Aki 1000%-os védelem nélkül netezik, annak hazavágja a gépét. Ha nincs feladó vagy nem ismerős, élből töröljétek!
2010. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!