Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezt a vírust küldték msnen...

Ezt a vírust küldték msnen (lent). Hogy töröljem:S?

Figyelt kérdés

[link]


lécci segitsetek :\


2010. febr. 20. 12:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Na most ez akármi is, elég nagy szemétség, ha valaki futtatja, és vírus. Nekem a Smart Security nem jelzett semmit, de nem javaslom, hogy valaki futtassa.

!! Nem kép, mint ahogy az le van írva, hanem futtatható file !!

2010. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

MsnTisztító vagy MSN Virus Remover

ezekkel próbáld megtisztítani.

2010. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszii, próbáltam, de nem lett sokkal jobb :S


nekem egyik haWeromnak ugyanez a gondja volt és ő azt mondta hogy neki sikerült törölnie... tűzfallal + AWC-vel

nem tudjátok honnan lehet azt letölteni?:\

2010. febr. 20. 13:15
 4/24 anonim ***** válasza:
A linkelt oldalon a Microsoft Security Essentials egy worm:win32/Pushbot.QK "vírust" fogott meg. Ajánlom, hogy telepítsd ezt is fel, nem veszik össze a többi vírusírtóval. Lehet, hogy nem ez a legjobb, de kiegészítésként jól funcionál.
2010. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Hát elösszőr én keresőben rákerestem a programra,ami kiadott egy fájlt ami a windowson belül helyezkedett el.na most ezt kitöröltem de nem változott semmi.de ezután rendszer visszaállítást csináltam ami viszont eddig úgy néz ki,h segített.de sztem elötte töröljétek ki azt amit talál és utána rendszer visszaállítás.remélem tudtam segíteni
2010. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

köszi

rendszer visszaállítást hogyan?

2010. febr. 20. 16:18
 7/24 anonim válasza:

mi baja lesz ettől a vírustól az msn-nek

?

2010. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem ártana be tallóznod,állítanod az írtódat az msnbe.. Beállításokba nem hiába van az ott,az a rész :\
2010. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Leszeded a Malwarebytes nevű progit, rendszerleállítást kikapcsolod, csökkentett módban futtatod a malwarebytes-t meg a vírusírtóddal egy full scan-t, le fogja szedni. Ha nagyon kínai volt amit írtam inkább hagyjuk :D
2010. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kaspersky 2010 ismeri már, tedd fel és volt nincs....
2010. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!