Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez mit jelent? Lehet gondom...

Ez mit jelent? Lehet gondom belőle ha mégis beléptem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az egyik oldalhoz az Opera böngészőm figyelmeztetést ír ki, pontosabban ezeket: "Tiltólistás lap. A lap látogatása veszélyes lehet, a lapot rosszindulatú szoftverek terjesztésével vádolják." Illetve még azt, hogy adathalász oldal.


Évek óta látogatom ezt a site-ot, még nem volt ilyen figyelmeztetés, és ez egy népszerű online filmnéző portál. Lesz valami problémám, hogy a riasztás ellenére beléptem? Köszi a válaszokat!



2015. febr. 25. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

"filmnéző portál"


Lehet a filmesek direkt hamisan jelentették az oldalt hogy ezzel elrettentsék azokat akik ingyen akarnak filmet nézni.De ha nem tudjuk melyik oldalról van szó úgy nehéz segíteni

2015. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

Ez csak az adathalász (nem biztonságos oldalak) védelme. Ez a figyelmeztetés neked szól hogy ne oszud meg a személyes adataidat! Nemkívánatos oldalakra figyelmeztet. Egy ilyen oldal akkor kerül "feketelistára" amikor "rosszat csinál" pl ingyen terjeszt filmeket amiket szerzői jog véd.

Nem feltétlen lesz gondod de ha regisztráltál lehet kapsz sok spam-et.

2015. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
n.e.t.m.o.z.i..c.o.m.
2015. febr. 25. 22:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak így tudtam leírni a site nevét, rendesen nem engedi ez az oldal.
2015. febr. 25. 22:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat, megnyugodtam, eddig nem is volt semmi gondom az oldallal, de még mondjuk más oldalnál sem kaptam soha ilyen figyelmeztetést.
2015. febr. 25. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!