Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nod 32 akarom telepíteni, nem...

XTRO kérdése:

Nod 32 akarom telepíteni, nem engedi Norton Interner Security miatt, pedig le van törölve, és sehol nem találom mégis felhozza a gép, mit lehet tenni vele? Programok törlése sem találja sehol.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert a nortont csak a könyvtárából törölted manuálisan és nem uninstalálással.


próbáld meg a revo uninstallert

2015. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Ezekszerint nem lett minden törölve normálisan.
2015. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZxRicsi válasza:
Én is a Revo Uninstallert ajánlom, ha meg tudod szerezni a pro változatot az a legjobb. Ha segítség kell a használathoz vagy a letöltéshez küldj privát üzenetet.
2015. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Norton eltávolításához a legmegfelelőbb program a saját eltávolítója, a Norton Removal Tool: [link]

Nem tudom, miért akarod a NIS-t a sz@r Nod 32-re cserélni, de ez a te döntésed. Nálam a NIS megbízhatóan, észrevétlenül, kevés erőforrás igénnyel végzi a dolgát. Nem csinál vakriasztásokat, mint az ESET. Pont ezért cseréltem le és már évek óta a NIS fut a gépemen.

2015. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!