Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtókat ajánlotok...

Prototype53 kérdése:

Milyen vírusírtókat ajánlotok Avast-on kívül?

Figyelt kérdés
Avastot használok de szerintem van egy vírus a gépemen amit nem lát... Ingyeneset és jobbat tudtok? Vagy fizetőset törtben?

2015. febr. 6. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eset NOD32 Smart Security


kódok (újságból): [link]

2015. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
törtet meg nem érdemes használni, abban bármi lehet mint a boltban levő croissant -ban mikkor eltéved a pultban ^^
2015. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
2015. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Jokka1 már leis töltöttem :) Eddig egész jó. Nemhiszem hogy az Avast teljes vizsgálattal a vizsgálat negyedénél átvizsgált volna 10020000 fájlt.
2015. febr. 6. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eset Smart Security
2015. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Belinkeltek neked egy nem csak elavult,de hasztalan,leggyengebb ingyenes "virusirtot"...Tajekozodj kicsit a felol mit sikerult felraknod!


Annal mindegyik virusirto jobb,plane az Avast Free! Amit tanacsoltak ESET termeket azt tedd fel,eredetin hasznalhatod ujsag koddal! Vagy maradj Avastnal,az jobb mint az MSE!

2015. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+1 szavazat az ESET-re, hosszú ideje használom, nekem nagyon bevált.
2015. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security. Kódokat találhatsz a neten és ha lejár, keress újat és örökké használhatod, ha mindig új kódot adsz meg.
2016. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!