Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik 2015 legjobb vírus irtója?

Melyik 2015 legjobb vírus irtója?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Olyan vírusirtó kéne amibe web védelem is van és malwe védelem is. Egy nagyon erős vírus irtó

2014. dec. 30. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Avast. Ingyenes, van benne a rezidens fájlvédelmen túl webvédelem, beleértve a levelezés-védelmet is, és a kártékony alkalmazásokat/weboldalakat zsigerből blokkolja.

Arról pedig, hogy úgy írsz, mint ő, nem alkotok véleményt. [link]

2014. dec. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Drone007 ***** válasza:
100%

2014-ben az ingyenesek közül az Avast, vagy a Panda elég jók. Fizetősök közül pedig egyértelműen az Eset Nod32 a legjobb.

Az ingyenesek közül az AVG-t kerüld messzire.


Hogy 2015-ben melyik lesz a legjobb vírusírtó azt még senki nem tudja.

2014. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
(tudom hogy törölték) DE még mindig az ész ha van eszed és nem töltögetsz le mindent akkor nem lesz virusod ellenkező esetben pedig így is-úgyis lesz virúsod .
2014. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az Avast nekem megvan de nem ér semmit,mivel simán enged felugró ablakokat az interneten a malwereket beengedi a gépemre és nemis észleli őket,ráadásul mindeszt úgy hogy Premire módban van
2014. dec. 31. 10:38
 5/16 anonim ***** válasza:

"simán enged felugró ablakokat"

a felugró ablak mióta vírus? :)

2014. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyon erős vírusirtó nincs inkább erős "védelmi rendszer".

Értem ezalatt a user fiók tűzfallal + valamilyen vírusirtóvak.pl comodo tűzfal kaspersky antivírussal kombinálva.Vigyázni kell mert a kaspersky internet securitiban már van tűzfal is két tűzfal nem kell.

2014. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Még annyival kiegészíteném az előbbi hozzászólásomat hogy böngészésre firefoxot kiegészítőkkel érdemes használni:

NoSript

Ghostery

Adblock Plus


És így nem lesz felugró ablak sem.

2014. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

NOD, AVG? Ugyan már ezek semmit nem érnek, a top 1 az a KIS

annál jobb nincs, bár fizetős de megéri az árát.

2014. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én Avirát használok Bújjék
2015. jan. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eset-Nod nem ingyenes, de 30 napos próbaverzióra lehet regisztrálni, aztán ha lejár, lehet keresni újságkódot.
2015. jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!