Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet, hogy " lehallgatják...

Lehet, hogy " lehallgatják "az ipadomat?

Figyelt kérdés
1-2 napja mióta csináltam apple id-t elég bizonytalan vagyok..az i cloud eddig üres volt..most este amikor kezembe vettem véleten rá mentem és olyan oldalak voltak benne elmentve,amit megsem nyitottam! A testvéremre gyanakszom,hogy hozzá nyúlt volna..neki is ugyan ilyen ipadja van..nem lehetséges,hogy minden dolgot meg fog kapni az ő ipadjára,amit en csinalok? Emlitettem neki és nevetett meg nzett és tagadta h hozzá nyúlt volna.. Az icloud aplle id-s dolgokat nem lehet úgymond társítanimásik készülékre pl az ő ipadjára? Amiket én csinálokmeg nyitok meg oldalakat azokat csak én látom? Olyasmi mint pl számitógépnél az előzmények fül? Nem tudom mit tegyek..bármimás lapot amitbeírtam,erdekes módon nem jelenitimeg az icloud felhőben..

2014. dec. 27. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
nézd meg a szex videó című filmet.!!!!
2014. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ha ugyanazzal az apple ID-vel léptek be, akkor szinkronizálja az előzményeket, mentett jelszavakat, stb.


az iCloud beállításaiban a Safari szinkronizálása kikapcsolható, de egyszerűbb lenne, ha mindenki saját azonosítóval lépne be

2015. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én saját id- mel nem léphetett be, mert ki voltam lépve ha minden igaz meg csak én tudom a jelszót,d viszont egy másikkal be léptünk annak idején és valahogy rajta van most is ha kilépek abból akkor is..alul van oyan h fiók törlése.. De akkor az illet nem tudja azt majd abszolút használni nem?
2015. jan. 3. 15:34
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha most kiapcsolom az icloudból a safarit és törlöm a safari icloud előzményeket( vmi olyat ír k h ipadon megtartás vagy törlés) akkor ezek után senki nem kap semmit? Mndjuk kivagyok jelentkezve az én icloudomból es a felhőben sincs újjabb dolog,mióta kiirtam ezt a kerdést.. Dok és adatok kiapcsolva icloud mentés is ,de ezt már jo multkor kikapcsoltam..de ha visszakapvsolta és ujra ki akkor kaphatott vmi adatot?
2015. jan. 3. 15:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a safarit,az ipadról pedig töröltem ezzel a mentést vagy mit és a felhő is eltünt a weblapoknál felül! Így akkor senki nem kap semmi adatot?
2015. jan. 3. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtad az nagyon bonyolult.


A Beállításokban van az iCloud abban egy Apple ID az a készülékhez van rendelve. Ha abból kilépsz, akkor nem lesz semmi sem a felhőben.

Ott azt is beállíthatod, hogy mit szinkronizáljon.

2015. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!