Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ipadomat (Ipad 2) leejtette...

Az ipadomat (Ipad 2) leejtettem kb 10cm magasságból leesett, nem kapcsol be, szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem fogod és elviszed egy szervizbe. Senki sem ilyen parafenomén vagy mi, hogy látatlanban kiderítse, hogy miért nem kapcsol be.

Fel van egyáltalán töltve?


Komolyan az emberek nem gondolkodnak, hogy ezt így senki nem fogja nekik megválaszolni, amikor jönnek az ilyen és más hasonló hülye kérdésekkel??

Nem tudjuk, nem látjuk, pláne ha be sem kapcsol, akkor mégis honnét lehetne tudni?


Szóval fogod és szépen elviszed valamelyik apple cuccokkal foglalkozó szervizbe és ott megnézeted. Mert így ember nem lesz aki megmondja, hogy mi a fene baja van.

2014. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mahhoo3-3 válasza:
Szerintem tönkre ment...
2014. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!