Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows XP -n egy telepitett...

Windows XP -n egy telepitett Malwabytes program után a tálcán megjelent a sárga biztonsági pajzs! Számitógéphez tartozó frissitések készen állnak. XP-most frissitsek, vagy nem?

Figyelt kérdés

Ez a kis pajzs, eddig nem volt.!!!!

Malwabytes felrakása útán jelent meg.

Telepitsem a frissitéseket,vagy nem.

Kezdő vagyok,légyszi igy válaszolj!

Köszönöm elöre is :-)



#számítógép #biztonsága
2014. dec. 22. 10:23
 1/4 Tengor ***** válasza:
Ha valóban windows frissítéseket akar telepíteni, akkor tedd fel őket! A biztonság szempontjából elengedhetetlen frissítések is lehetnek benne.
2014. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdokent ne Windows XP-t hasznalj, mert aprilis ota (erted, 2014 aprilis) nincs ra hivatalos javitas. Barmilyen serulekenyseg, hiba, stb. javitatlan marad, a gepedbol hamarosan virustanya es atjarohaz lesz. A fenti leiras alapjan lehet barmi, ami telepulni akar, sajat felelossegedre csinalod amit csinalsz.
2014. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Idős/72év/-kezdő, vagyok!

Ajándékba kaptam a gépet,telepitve XP professionál.

Én örülök,hogy tanulgathatók ezen a masinán!

Ezt tudom mondani /ajándék lónak ne nézd a fogát/


Üdv:kellemes ünnepeket :-))))

2014. dec. 22. 17:23
 4/4 Tengor ***** válasza:

#3 csúnya világ lenne ha a tanuló vezetőket ma még mindig egy Trabanton tanítanák vezetni, amin néha van fék és néha nincs...

Mivel nem értesz hozzá valószínűleg nagyobb veszélyben vagy, és nagyobb problémát okozhatsz, mint aki ért hozzá.

Kérj meg egy szakit, hogy nézzen rá!

2014. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!