Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 119 vírus 2 nap alatt. Hogy...

119 vírus 2 nap alatt. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Egy hete nem kapcsoltuk be a gépet és 2 napja kapcsoltuk azóta be elsőnek.

Gondoltam hogy levírusírtózom a gépet(Avira Antivir)mert már kezdett lassulni és a vírus írtó is jelzett hogy vírus van a gépen.KB. az 51.százaléknál jár amikor a vírusok száma növekedett és meg sem ált 86-ig.

Eléggé megilyedtem hogy hogyan lehet ez ezért letöltöttem a Spy Bot antivirus és az még további 53 vírust talált.

Az internet szolgáltató szolt hogy betörtek a rendszerükbe és ezért vírust küldözgetnek.Lehet ezért volt ilyen vírusos??

Egyáltalán milyen oldalakon van vírus?

(Ja nagytöbbsége trójai vírus volt)


2010. jan. 29. 17:48
1 2
 1/12 aulac ***** válasza:
Sajnos, most már bárhol.
2010. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
általába a nod 32 kiirja ha felmész egy virusos oldalra. ha megoldódik a problémád akkor töltsd le (:
2010. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Trójait csak 1-et kell bekapni, hogy jöjjön a többi. Épp ezért trójai a neve, hogy megnyissa az utat a többiek előtt.

Ha a vírusok a "temporary internet files"-ban, a spybot szerint a többinek meg "tracking cookie" volt a típusa, akkor nincs túl nagy baj.

86+53 egyébként 139 :)

2010. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne nod 32 -t hanem az AVG-t nagyonjó mindent megfog

nagyonjó meg betelepül a gépbe nyomsz valaminek egy jobb egeret és bejön hogy lehet szkennelni a fájlt tölsd le.

2010. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én az !avast vírusirtó használatát ajánlom neked,az XP-s korszakomban nálam szépen, biztosan működött.

Esetleg ajánlom Neked is az Ubuntu opredszert és nem kell vírusokkal vesződnöd kétnaponta.

2010. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 aulac ***** válasza:

Nekem évek óta Avira-m van és még egyetlen egy vírust sem kaptam. Azonnal jelzi a fertőzött oldalt.

Persze érthetően nem rendszergazdai jogokkal netezem.

Valamint csak a Sandboxie indíthat minden böngészőt. (Firefox, Opera)

2010. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security 4.0 tűzfal, kémprogram és vírusirtó egyben. Töltsd le a próbaváltozatot, aztán ha letelik a 30 nap, vedd meg. Nagyon megbízható. Diákoknak féláron adják. [link]
2010. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis program nyomkövető sütik és trójaiak ellen: [link]
2010. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kaspersky-t vagy norton-t töltsd le!!


Azok a legmegbízhatóbbak!


Íme a bizonyíték: [link]


a 10 oldalon van a érdekes rész..

2010. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
AVG lassítja úgy a gépet mintha az lenne maga a vírus, a Northonról meg ne is beszéljünk, Kaser állandóan zaklat a hüeségeivel. A jó választás a NOD32 vagy ha ingyenes kell akkor az AVAST! Bár az egy kissé lassítja a gépet, de még tűrhető!
2010. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!