Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » PC GURUK! Tudnátok nekem...

MissBliss kérdése:

PC GURUK! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Az exem ma felkeresett, hogy keressem már meg a gépen a win7 telepítőkódját és küldjem el neki. Viszont én nem bízom benne, mert arra gyanakszom, hogy valami kémprogramot akar ezzel aktiválni, hogy figyelje a tevékenységemet a gépemen. Lehetséges ez? 25/L

2014. okt. 27. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha van kémprogram, akkor a gépeden kell lennie. Aktiválva, elindítva és a háttérben futva arra készen hogy adatot rögzítsen vagy küldjön. Ezt pedig valakinek fel kell tennie, a semmiből nem kerül oda.


A telepítőkódnak ehhez semmi köze, az csak arra kellhet hogy egy másik Windows-t aktiváljanak vele (ha egyáltalán lehet).

Az, hogy megnézed mi a kód, még nem aktivál semmit, és az hogy valaki tudja a kódot még nem fog más programokat elindítani vele. Kizárt hogy ez legyen a szándéka ha csak ennyit kér.

2014. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2014. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A gépet ő telepítette,így nem tudhatom van-e rajta kémprogram...
2014. okt. 27. 13:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj meg valakit, hogy telepítse újra a windowst, akkor nem lesz ilyen probléma.
2014. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt sem értem,hogy egyébként miért van szüksége a telepítő kódra?
2014. okt. 27. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán telepítéshez... Mondjuk nem értem hogyan, mert maximum akkor van a gépeden, ha egy szöveges fájlba el van mentve. Ez kizárólag akkor lehet neki fontos, ha eredeti windowst akar telepíteni. A tiéd eredeti?
2014. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,hogy akkor erre a gépre hogyan tudta feltelepíteni.Akkor honnan szedte a kódot?
2014. okt. 27. 13:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezért kérdezem eredeti-e. Ha nem az, akkor kamu. Ha az, akkor talán rámentette a jelszót, aminek nagyjából semmi értelme, de legalább van benne némi logika.
2014. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link] <<< letölt, kicsomagol, Everest.exe -t indít.

Baloldalt: Szoftver -> Licencek

Itt lesz hogy "Microsoft Windows 7" ...

Ennek a végén lesz a kód.


(Ha ő telepítette, akkor telepíthetett volna kémprogit, és nem kéne kéregetnie, csak fogja és megnézi, de az hogy te ilyen miatt aggódsz, hogy felveti a lehetőségét annak van amit nem szeretnél hogy megtudjon elég rossz színt fest rólad)

2014. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem,csak mivel az exemről van szó,akinek innentől semmi köze az életemhez...A volt barátnőjét is ilyen módon figyelte...
2014. okt. 27. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!