Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál. BC code 124. Részlet...

Kékhalál. BC code 124. Részletek a leírásban. PC guruk hol vagytok?

Figyelt kérdés

Battlefield 3 multizás közben jön elő, eddig semmi problémám nem volt. Memtest lefuttatva,nincs hiba. Hardver változás nem történt. WTF????

AMD Phenom 2 x4 925

RAM: 4X2 GB dual,1333

HDD 2X 160 GB

VGA: Sapphire R7 250 Boost 1 GB.

Win 7 ultimate X64.

Ja, és valaki mondja már meg, hogy hová tudom feltölteni az xml-fájlt, amiben a részletek vannak, hogy meg tudjam mutatni. Köszönettel egy fő-noob.


2014. szept. 27. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A szervízben.
2014. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Faxa válasz volt. Csak azt tudnám, hogy a magadfajta gyökerek miért vannak itt ezen az oldalon. FCK gay guy.
2014. szept. 27. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:

C:\Windows\Minidump\xxxxx(változó név).dmp


Ezen az elérési úton lévő file-t nyitasd meg egy bluescreenview nevű programmal. Link: [link]

2014. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,megnéztem vele, de csak annyit mutat amit eddig is. BC code és a többi kaszvaty....
2014. szept. 30. 19:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha valakinek esetleg segít, közben megoldódott a probléma egy windows frissítéssel. Letöltöttem a hiányzó fontos frissítéseket és telepítettem. És még el kellett távolítani egy usb wifi stick-et is ( TP link tl-wn321g),mert attól fogva "rosszalkodott" a gép, amikor elkezdtem használni.
2014. okt. 5. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.


Nem nagyon értem a dolgot, nekem eddig mindig a Windows frissítések OKOZTÁK a kékhalált. Na de az a lényeg, hogy neked megoldódott :D

2014. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg mindig a nem megfelelő driverek. Sztem most is inkább az usb stick eltávolítása segített,nem a frissítés.
2014. nov. 23. 07:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Az mindig jól jöhet. Én amiatt a xar miatt nem tudtam a BIOS-ba BELÉPNI!!!
2015. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!