Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám megoldani a...

Hogyan tudnám megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

Mindig induláskor beadja ezt a hibaüzenetet a windows: A(z) Generic Host Process for Win32 Services hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.Máskor pedig azt irja ki hogy a schvost.exe hibát észlelt ezért leáll.

De ha rámegyek a mégsére akkor egy idő után befagy az egész rendszer és ujrakell inditani.Vírusirtóm van Avast és nem talál semmit,sp3 mam van. 15/L


2010. jan. 23. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem már volt egyszer hasonló gondom. Nagy trükközések árán sem sikerült igazából teljesen kiküszöbölni. Szerintem egy virus az oka, bár az sem kizárt, hogy a virusírtó volt túlbuzgó és csinált valami galibát :). Nem tudni, nekem is mondtak sokfélét. Én egy idő után meguntam a szórakozást vele, és töröltem az egész windowst :). Neked is ezt tanácsolom...
2010. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aulac ***** válasza:

Fertőzést kapott a gép. (malware)

Töltsd le ezt: [link]

Futtasd csökkentett módban.

Majd Win tűzfal bekapcs. Frissítések (az összes) letöltése)

Már ha eredeti a Win.

2010. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
talált 4 rossz fájlt de a tisztitáshoz kódot kér amit sehol se találok a neten:S
2010. jan. 24. 11:59
 4/5 aulac ***** válasza:

Akkor próbáld ezzel. Ez ingyenes és jó.

[link]

2010. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget de fogtam és ujraraktam az egészet mert sehogy se tudtam leirtani:S
2010. jan. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!