Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast 5. Hogyan lehet?

Avast 5. Hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet,avagy hol lehetne kikapcsolni,hogy ha talál vírust ne jöjön mindig a kérdésével ,hogy índitson-e boot vírus keresést?
2010. jan. 22. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Úúúú...Avaszt elég kis szar anti virus szerintem kaspersky vagy nod 32 re cseréld ha internet közlebe vagy nekem is volt avastom és bizonyám mindent amit gyanunak talált nem negedett át és pedig más virusirtó átengedi szóval...
2010. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nod32re ne cseréld le, nekem volt olyan, hogy a nod után mást engedtem rá és több száz vírust talált. Hát nem az év véírusírtója.
2010. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nod az szar tudom..kaspy az még jó lenne ha lehetne normális melette lemezt írni.. (:

Avast is jó,csak ezt nem tudtam,de már ok azóta.

Köszi a válszokat (:

2010. febr. 16. 14:42
 4/5 anonim válasza:
Avast! is jó, Nod32 is jó, csak tudni kéne konfigurálni. Ez a két vírusírtó nem véletlenül szerepel mindig az élmezőnyben. Gondolom ti úgy telepítetek bármit is, hogy mindenre csak a next gombot ismeritek ahelyett, hogy elolvasnátok mit írnak. Nod esetében telepítéskor pl megkérdi, hogy a veszélyes programokat (lehet nem így hívja) is szűrje vagy sem. Ezt a beállítást utólag is meg lehetne lépni és finomítani, akár az Avast! esetében is. Szóval jó lenne érteni hozzá nem?!
2010. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kiegészítés még:


Régen a Nod nem szűrte alapból a spywareket jogi okokból, na ezt kell bekapcsolni modulonként utólag. Most nem tudom mi a helazet, de Avast! 5 esetében sem árt az utólagos finomhangolás.

2010. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!