Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Minden bekapcsoláskor egy...

Minden bekapcsoláskor egy orosz oldal bedobódik. Hogyan tudnám kiírtani?

Figyelt kérdés
Egy orosz nyelvű telepítője volt a Fable játéknak, biztos akkor települt fel ez a trójai(?). Próbáltam pát trójai ölőt, Avastot lefuttatni, nem látják. Feladatütemezőben sem találom. Újra kell raknom a gépet?? (Fable-t már letöröltem.)

2014. szept. 26. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden böngészőn ? tudnál linket küldeni rola ?
2014. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez. Explorerben.

2014. szept. 26. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:
internet beállitások kezdölap és már látni is fogod
2014. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a google a kezdőlapom. Azt is írja. Ez az oldal már rendszerindításkor belökődik. Amikor még nem nyomtam semmit.
2014. szept. 26. 09:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor beépült a regeditbe ott keresd meg nincs véletlen furcsa ikon az asztalon vagy a tálcán


Még valami keresővel kerestesd meg mert valahol fent van

2014. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálkozom.
2014. szept. 26. 09:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Töltsed le a Malwarebytes free verziót, nagyon hatékony vírusirtó szerintem fog segíteni! (nekem is ilyen problémám volt és megoldotta) Itt a link:

[link]

2014. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Megoldottam úgy, hogy msconfig-ban megtaláltam, kivettem a pipát, hogy ne induljon el magától. Persze így nincs kitörölve, de legalább nem zavar. Kipróbálom ezt az irtót is, köszi!
2014. szept. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!