Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast Free vagy ESET Smart...

Avast Free vagy ESET Smart Security a jobb védelem?

Figyelt kérdés
Az ESET eredeti kóddal lenne meg. Avasthoz pedig ugyen nem kell ha free verzió.
2014. szept. 9. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenképp ezek közül kell választani, akkor egyértelműen ESET
2014. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tengor ***** válasza:

Az Eset.

Míg az Avast csak vírusirtó, addig a Smart Security egy komplett biztonsági rendszer tűzfallal és minden mással.

2014. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha avastból free akkor ESET Smart Security de akkor az is vásárolt vagy újságkódos legyen ne pedig tört vacak! Nekem mondjuk avast premier van 2 éves licencel (hétfőn vettem meg, előtte meg 30 napos próba volt) sokan drágának vallják hogy ennyibe kerül de szerintem teljesen megéri hiszen rengeteg mindent tud amit sok más vírusirtó nem. pl programm frissitő, adat megsemmisitő, safe zone (védett zóna) ami bankolásra, online vásárlásra jó mert ott nem halgathatják le a komunikációt, és még elég sok minden más
2014. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tengor ***** válasza:
#3, üdvözöllek a marketing áldozatai között! Persze azért ne aggódj, ha nem is tud mindent, amit leírtál, azért elég jó.
2014. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Régóta ESET Smart Security van a gépemen, ez tűzfalas és a Social Mediája a Facebookon is véd. De TÖRT Windows-ra nem telepíthető.
2014. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves #4, ha nem vetted volna észre amiket leírtam az az avast premier változatában benne van! Nem a free-ről beszéltem abban tényleg nincs automatikus prgrommfrissitő meg safezone.
2014. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 De telepíthető.
2014. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tengor ***** válasza:

#6, "safe zone (védett zóna) ami bankolásra, online vásárlásra jó mert ott nem halgathatják le a komunikációt, és még elég sok minden más" < Mivel ezek eleve SSL-t használnak elvileg így sem lehallgathatóak. Gyakorlatban megvannak a szervek, akiknek van lehetőségük ezeket is lehallgatni, azoknak az vírusirtó nem fog gondot okozni.

Innentől kezdve, akkor mire is jó a Safe Zone azon kívül, hogy marketing szempontból tényleg nagyon jól hangzik?

2014. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha rossz a törés, akkor nem telepíthető rá az ESET.
2014. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Ha rossz a törés (aktiválás) akkor az eredetvizsgálaton megdől és az lesz a legkisebb gond, hogy az ESS feltelepül-e.
2014. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!