Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom visszakeresni az...

Hogyan tudom visszakeresni az eredeti, mentett dokumentumot a munkahelyem irodai gépén, amelyet hétfő írtam, de ma valaki felülírta?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy hétfőn a munkahelyemen meg kellett csinálnom egy táblázatot. Valamit még hozzá kellett írni a végén, a főnökasszönyom ott ült mellettem és diktálta. A dokumentumot én, ahogy mindig is szoktam, elmentettem egy mappába. A mai napon telefonáltak, hogy a főnökasszoyom által diktált adat nincs rajta, meg hogy az egész szét van csúszva, stb és hogy milyen sz@r munkát végeztem. Én tutira emlékszem (de kár, hogy nem nyomtattam ki), hogy a diktált adatot felvittem. Hogyan tudom visszakeresi, ha azt ma egy másik kollégs felülírta?
2014. szept. 3. 11:12
 1/3 Tengor ***** válasza:
Az automatikus mentéseket esetleg meg lehet találni a temp mappákban. Nézd át azokat!
2014. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és bocs a helyesírási hibákért. Nagyon siettem és ideges is vagyok, úgy tűnik, valaki nagyon ki akar velem szúrni.
2014. szept. 3. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerülne akkor pandora nevű progit ajánlom
2014. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!