Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a legjobb vírusírtó? (Ami...

Mi a legjobb vírusírtó? (Ami nem is lassítja be a gépet)

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Avast vagy Avira.
2010. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami dolgozik, az lassít. Ami ugyan nem vírusirtó, de biztonságos: letiltott hálókártya, cd/dvd-rom és USB csatlakozók.

A lassítás mértéke a géptől is függ. Főleg a memóriától és processzortól. Én most a MS Security Essentialst használom, nekem bevált. Előtte Avastom volt, az is jó volt, bár néha indulásnál sokáig frissít.

2010. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Eset Smart Security 4.0 nem lassitja.
2010. jan. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Linux
2010. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Avira


RJ 19/F

2010. jan. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Linux? XD

2010. jan. 13. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:

A linux-al arra gondoltamm, hogy használj azt, mert azon nem nagyon terjednek a vírusok és a gépedet sem lassítja.

Egy országos cég ip szolgáltatásokkal foglakozó részén dolgozom és folyamatosan jönnek a felhasználók a problémáikkal, és akármilyen vírusírtójuk is van a legtöbb gépen van vírus.

Linuxra is van vírus csak mivel a csomagkezelők zártak ahonnan egy átlag felhasználó telepít ezért nem nagyon lehet elkapni őket.

2010. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security van egy éve a gépemen, egyáltalán nincs se trójai, se vírus, de féreg. Illetve kétszer hazavittem pentdrive-on, de azonnal lecsapott és bezárta a karanténba. Nekem még ilyen észrevétlenül dolgozó, ugyanakkor hatásos védelem egyik gépemen sem volt eddig. Az igaz, hogy nem olcsó. de megéri.
2010. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vannak jó vírusirtók, azonban egy dolog világos. Egyik sem 100 százalékos. És is egy Linux verziót használok. Ehhez nem kell antivírus. Addig a Windowson mindent kipróbáltam és mindegyikben csalódtam. Avira, Avast jók. Frissítsd a rendszert és néha ellenőrizd kémprogram ellen is mondjuk Spybot-tal. Azzal immunizálni is tudod a gépet a veszélyes weboldalakkal szemben.

Esetleg néha futtathatod a Clamwin portable nevü hordozható antivirust is.

2010. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 aulac ***** válasza:

1. NEM! Rendszergazdai jogosultságokkal netezni.

2. Virtuális meghajtóról indítani a Böngészőt. (Sandboxie)

3. Meggondoltan csatlakoztatni külső meghajtókat.

4. Eredeti, mindig frissített Windows-t használni.

2010. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!