Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan kell telepíteni a zone...

Hogyan kell telepíteni a zone alarm tűzfalat?

Figyelt kérdés
A telpítés utáni beállítás érdekelne és az hogy törölnöm kell e a windows tűzfalat vagy pedig elég ha csak kikapcsolom.
2010. jan. 12. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy kell beállítani, de a windows tűzfalat nem lehet törölni, de nálam automatikusan kikapcsolta, miután felraktam a Kerio-t
2010. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de az a baj hogy nem tudom beállítani és attol félek letilt mindenhonnan.
2010. jan. 12. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
nem emlékszem hogy a ZoneAlarm ogyan települ, de pl Kerio-nál két mód van, az advanced vagy learning mód az a jobb, minden progit megkérdez hogy kiengeded a netre vagy nem. de zonealarmban is tudod állitani a progikat, ha valamit véletlen letiltasz akkor utána a programok listáján megkeresed és tudod engedélyezni. szal nem lehet letiltani magad úgy hogy ne tudd visszacsinálni. próbálkozz vele bátran.
2010. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két tűzfal egymást blokkolja, ha beállítottad, mit engedhet át a ZoneAlarm (Program Control, pipák), akkor kapcsold ki a Windows tűzfalat. Nem lehet törölni, csak kikapcsolni! Startmenű/Minden program/Vezérlőpult/Windows tűzfal.
2010. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ZoneAlarm: Program controll: első két oszlopba tegyél pipát pl. a böngészők, a netkapcsolat, levelező, Windows automatikus frissités, Skype stb. De ne engedd ki a netre pl. a Windows Inditópultot.
2010. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2010. jan. 12. 19:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Már csak egy problémám van a torrentek letöltésekor passziv módba kerültem ezt a zone alarmnál hogy tudom állítani hogy aktív legyek?
2010. jan. 12. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Torrentet jelzi a Program Controlban kérdőjelekkel? Akkor az első kettőt állítsd be pipára, a másik kettőt X-re. Vagyis engedélyezd.
2010. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!