Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért lassú a gép?

AAAtteesz kérdése:

Miért lassú a gép?

Figyelt kérdés

Szóval van egy alapjában véve jó gépem, eddig nagyon jól ment az utóbbi időben ha neteztem valamiért elég lassú volt főleg a facebook ha pl chaten írtam akkor késve írt. Ha nyomtam egy CTRL+ALL-ot akkor nem jelölte ki csak másodpercekkel később. Gondoltam újra telepítem eddig is megcsináltam, megtörtént és mikor feltelepítettem a videókártya driverjét akkor újra indult és azt írta hogy nem működik megfelelően keressek másik illesztőprogramot.

Nem kerestem másikat mert amit letöltöttem azzal is ezt játszotta el. Vagy az alaplapi videókártyát jelzi ismeretlennek vagy a másikat. Hiába tiltom le. Mi lehet a probléma ?



#telepítés #lassú a gép facebook
2014. aug. 3. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha le van tiltva rendesen a biosban az alaplapi videókártya, akkor még véletlenül se fogja felismerni a rendszer, mert olyan, mint ha nem is létezne.

A másik videókártyához meg akkor keress egy frissebb illesztőprogramot.

2014. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!