Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez vírus, vagy valami baja...

Ez vírus, vagy valami baja van a laptopomnak? Trend Micro jelenleg semmit nem talál.

Figyelt kérdés

Már 11 vírust kiirtott, mikor rájöttem, csak kéne valami vírusirtó, de ez nem múlik el. Teljesen véletlenszerűen nyitogatódik a CD-tartó. Van, hogy napokig semmi, aztán 15x is vissza kell csuknom egymás után. Természetesen hozzá sem érek ilyenkor a laptopomhoz, és semmilyen tárgy sem, amitől kinyílhatna. Miért van ez?

Emlékszem, hogy vagy 5 évvel ezelőtt találtam neten letölthető "kész" vírusokat, amik ártalmatlanok voltak, csak idegesítőek... Volt többek között lemezolvasó-nyitogató is, de az folyamatosan csinálta, nem csak néha (mert persze, hogy letöltöttem saját magamnak:D). Miért csinálja ezt, nagyon idegesít néha?


2014. júl. 27. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Futtass le online scannert, pl. ezt.

[link]

Aztán szerezz be normális védelmet, pl. Eset Smart Security7-et, ez a 30 napos próbaverzió, valódi kódot is vehetsz egy évre, vannak kedvezmények is. Vagy használd havonta változó újságkóddal. [link]

2014. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!