Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendszergazdai jogokat módosít...

Rendszergazdai jogokat módosító vírus kiirtása?

Figyelt kérdés

Valahogy sikerült bekapnom egy olyan vírust mely átállítja rendszergazdai jogom kisebbre ezek után ő már szabadon tud lopni.

Kemény cuc-nak tűnik a ESET SMART SECURITY 7-en áthatolt és azt nem is találja illetve a IObit Malware Fighter-se.


Egy csomó mappához nem férek hozzá egyenlőre még telepíteni,törölni tudok és a feladatkezelő is működik.


Mit lehet ilyenkor tenni?(SÜRGŐS!!)



#vírus #REJTŐZKÖDŐ VÍRUS #rendszergazdiajogok #rendszergazdai jogok módosítása #vírusprobléma
2014. júl. 14. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Adat mentés-már ha lehetséges,ha máshogy nem parancssorral- aztán formázás.Mással valószínűleg nem lehet,de nem is érdemes próbálkozni.
2014. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy linux live cd-vel menteném ki gyorsan az adataimat aztán raknám újra a rendszert.
2014. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Én azért tennék egy próbát valamilyen Live rendszerrel, és valamelyik off-line virusirtóval (combofix, dr web cureit) vagy ami mégjobb a Kapersky resurce cd-vel : [link]


Sok sikert.

üdv.

2014. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt még megpróbálhatod, hogy csökkentett módban ( [link] illetve [link] ) kikapcsolt rendszer-visszaállítás mellett ( [link] illetve [link] ) futtatsz le víruskeresőt, és/vagy CD-ről/USB-meghajtóról (amit egy tiszta gépről írsz ki) indítasz víruskeresést.


Ez utóbbihoz ezen kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..

#2. válaszában mutattam eszközöket.

2014. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!