Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Folyton blokkol a vrusölőm....

Folyton blokkol a vrusölőm. Hogyan tudom eltűntetni?

Figyelt kérdés
Avast vírusölőm van, eddig tökéletesen meg voltam vele elégedve, de most nagyon idegesít. Amint megnyitok egy weboldalt, a képernyő jobb alsó sarkából felugrik egy ablak, miszerint "az avast webvédelme blokkolt egy ártalmas weboldalt vagy fájlt." És ez előjön valahányszor új weboldalt nyitok meg. Ettől eltekintve fut az internet, és meg tudom nézni,amit akarok, de nem lehet megoldani valahogy, hogy ne ugorjon föl folyton az a valami?

2014. júl. 12. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Töröld a felesleges ad/spyware böngészőbeépülőid.

G.

2014. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te a nyaktörést is eltakarnád egy sállal ugye?
2014. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Avast 3 csillag. CM Security 5*csillag. Az akkor is véd ha kikapcsolod az telod, frissítés után ellenőrzi hogy biztonságos, vagy bemész oda és nagy buboŕekra katt és ellenőrzi a telodat hogy biztonságos-e. Nekembis ilyenem van. Most nekem ezt írja ki: "Ütemezett ellenőrzés befejeződött, Biztonságos"!
2014. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!