Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi az a PC Componets, kizárt...

Mi az a PC Componets, kizárt a saját gépemből, hogy tudok tőle megszabadulni?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelött egy program valahogy feltelepítette magát a gépemre. Persze néztem mint borjú az új kapura hogy mi a fene ez, le is töröltem, majd másnap, mikor bementem, bejelentkeztem a gépembe egy oldal volt megnyitva. Semmi más nem volt ott ,csak az. Az asztalomról minden eltűnt, még alul a start sem volt ott. Az oldalt nem lehet lecsukni, azt akarja hogy letöltsek egy vírusírtót, különben tulajdonkéen nem enged be a gépembe. A nővérem talált rá egy ikonra, aminek segítségével feltudtunk menni az internetre, és annak segítségével valahogy betudtunk menni a gépembe. A további napokban ezt mindig eljátszotta, valahányszor csak bekapcsoltam a gépet. Utána egy kicsit megnyugodott, mert nem értem hozzá nehogy valami baj legyen, viszont szinte minden második nap kirakott valami ahhoz kiegészítő dolgot. Például PC Center, PC Meneger,stb. Már hét ilyen izét kirakott, majd másnap megint elöjött ez az oldal a bejelentkezésnél, de ezen már nincs kiskapu, vagy befizetem, vagy valamit kikéne találni.

Ez a PC izé, egy virusírtónak valja magát, és valószínű hogy az is, de olyan szinten működik mint egy vírus, kizár a saját gépedből és alig tehetsz ellene bármit, még ezt is az apám gépéről irtam. A ctrl+alt+del sem működik, nem lehet semmit sem tenni. 80 dollárt kéne befizetni. Az a baj hogy mi van ha befizetem és rá két hétre előről kezdi?


2010. jan. 2. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
indítsd el csökkentett módban(F8 még a betöltő képernyő előtt), és végezz el egy vírusírtást
2010. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez szinte biztos.hogy vírus. Itt olvastam róla nehogy fizess csökkentett módban vírus irtás vagy ez: [link]

Letöltöd ki írod és erről butolsz.

2010. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de van vírusírtóm, a java
2010. jan. 2. 16:42
 4/17 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, nem érzékelte eggyáltalán az F8 billentűt, kizárólag a ctrl+alt+del-t érzékeli...
2010. jan. 2. 16:48
 5/17 A kérdező kommentje:
mégis ézékelte, de még csökkentett módban is ott volt az az oldal, itt sem lehet lezárni, tanástalan vagyok :S:S
2010. jan. 2. 16:55
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kaptál hasznos választ.Miért nem élsz vele? Ja mondjuk aki a Javat vírus irtónak nézi...
2010. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Letöltöttünk vírusítót.Telepítettünk mindent az utsításoknak megfelelően.Rátettük az össze kellékel penre,hogy "kívülről" bejussunk a gépbe.Elindítottuk csökketett üzemmódban(F8).A leptop képernyőjén meg sem jelenik,hogy érzékelné.A start panel sem jelenik meg a gépen!!!!! Csak ennek a dög vírusirtónak álcázott vírusnak a lapja.
2010. jan. 3. 08:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

indítsd el először normál módba, asszem csökkentettben nem lehet használni az usb portokat

rakd át utána csökkentett módban futtasd le

2010. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elindítottuk a gépet normál üzemmódban, bedugtuk az usb-t, villogott, de nem jelent meg a képernyőn semmi. Megnyomtu az F8-at, de nem áll vissza a gép csökkentett üzemmódba.
2010. jan. 3. 10:42
 10/17 A kérdező kommentje:
Hol találhatnánk esetleg ebben a panelben egy kiskaput?
2010. jan. 3. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!