Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyenek a vélemények a...

Milyenek a vélemények a COMODO Firewall Pro 2-ről?

Figyelt kérdés
Dumál-e az elején?Könnyű-e kezelni?Jól véd-e?Ja és nem-e lassítja az XP SP3-at?
2009. dec. 24. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezt használom már több mint 1 éve.

Annyira lassítja a gépet mint a többi víruskereső + tűzfal.

Persze az elején kérdezget a tűzfal, hogy engedje vagy ne engedje a kimenő és bejövő forgalmat, de ha azokat engedélyezted amiket általában használsz utána már magától csinál mindent.

A másik gépemen EsetNod víruskereső + tűzfal van, eddig nem volt komolyabb vírusfertőzés, az pedig mind a két tűzfalon látszik, hogy próbáltak bejutni a gépre netről, de nem sikerült.

Annyi hátránya van a comodo-nak, hogy nincs magyar nyelv benne.

2009. dec. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lassítja az XP-t és javasolod-e nekem?
2009. dec. 25. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Comodot lehet magyarosítani.. Előző verzióknak a magyarosítási fájlt bemásolod és a progiba kiválasztod..mindegy Comodoba jó! Én igy használom :-)
2009. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor érdemes feltennem?Mert ha olyan hogy semmilyen veszélyt se blokkol akkor hagyom de kiváncsi vagyok hogy mit tud.
2009. dec. 25. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el, akár le is töltheted:

[link]

2009. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!