Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csinaljak? Amiota ingyen...

Mit csinaljak? Amiota ingyen filmeket nezek, azota tulcsordulast ir ki a gepem.

Figyelt kérdés

Ezt irta ki eloszor:

Buffer owerflow at line 15,majd tegnap megint neztem egy filmet es ma mar a buffer owerflow at line 2 -ot irta ki.Koszonom a segitseget!


2009. dec. 22. 13:54
 1/6 anonim válasza:
0%
szívesen
2009. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
máskor is
2009. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ööööööö, ez több, mint fura!

Először is: A buffer overflownak semmi köze ahhoz, hogy ingyen filmeket nézel.

Melyik program sipít?

1. A program a szar, amivel nézed, valószínűleg. Milyen progi? Szedd le a KMplayert, az a legjobb lejátszó.

2. Vagy a torrent sipít? Szedj le másik klienst, pl. utorrentet

3. A Windows sipít? Próbálj meg helyet csinálni a Cn, de inkább telepíts újra, mert ez nem vicces.


hát, ennyi.

2009. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és remélem, engem nem nullázol le! Sajnos ez a buffer overflow (csak a második dupla) összetett programozói hiba. (előző voltam)
2009. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

DivX Playert,K-Lite Codec pack-ot kellett letoltenem,hogy ingyen filmet nezhessek.A DivX plyer tartalmazott egy DivX Conventert is,most vettem eszte,hogy ez bizonyos ideig volt ingyenes,es mar nincs rajta a gepemen.Ezert most toltottem le egy ujabb DivX7 playert.Nem tudom,hogy ez volt-e a gond.

Mit jelen az,hogy,ha a windowsnal van a gond csinaljak helyet a cn-en?

Nem vagyok egy szamitogep zseni.

Bocsika,de elirtam a kerdest,nem buffer,hanem STACK OVERFLOW a hiba.Koszonom a segitsegedet!!

2009. dec. 28. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

A K-lite codec pack a legbugosabb windowsba beépülő szabadon feljeszthető szenny amit csak leszedhettél!!


Használj VLC playert ez nem építi be a kodekkjeit a windows ACM rendszerébe hanem saját környezetet használ a lejátszáshoz, és ebben a környezetben minden benne van!!


Ha japán vagy amerikai szabványú streameket akarsz nézni (pl realmedia stb) akkor szedd le a Real Alternative playert


Quicktime-ra nincs ötletem..

2010. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!