Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A neten szerzett Eset Smart...

A neten szerzett Eset Smart Security 7-es kulcsok jelenthetnek veszélyt?

Figyelt kérdés

Ezek a kulcsok nagy valószínüséggel nem megvett eredeti példányok hanem egyéb módszerekkel vannak megoldva, hogy működjenek. Ezek jelenthetnek valamilyen veszélyt (pl.: máshonnan tölti le a frissítési fájlokat; aktiválás után információkat gyűjthetnek arról, hogy ki aktiválta be)?

A válaszokat előre is köszönöm!



#kulcs #ESET Smart Security #eset smart security kulcsok
2014. ápr. 14. 15:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem minden aktiválva van és napi szinten kapok updateket, de volt már szerencsém olyan kódokhoz amiket gondolom megcsináltak, hogy eredeti legyen és egy idő után kiírta ,hogy hibás felh. név vagy jelszó szóval lebuktak. Csak azért tettem fel a kérdést mert furcsának találtam hogy ez nem bukik le és 2015-ig szóló linceszt adnak.
2014. ápr. 15. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!