Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A neten szerzett Eset Smart...

A neten szerzett Eset Smart Security 7-es kulcsok jelenthetnek veszélyt?

Figyelt kérdés

Ezek a kulcsok nagy valószínüséggel nem megvett eredeti példányok hanem egyéb módszerekkel vannak megoldva, hogy működjenek. Ezek jelenthetnek valamilyen veszélyt (pl.: máshonnan tölti le a frissítési fájlokat; aktiválás után információkat gyűjthetnek arról, hogy ki aktiválta be)?

A válaszokat előre is köszönöm!



#kulcs #ESET Smart Security #eset smart security kulcsok
2014. ápr. 14. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a kínai "fix" kódok igen is, jelenthetnek valós veszélyt!

(ezek a "frissítéseket is" kínai weboldalakon keresztül szerzik be...)

a 30 napos legális "próbaverziók", és az újságkódos, "nem eladásra szánt licencek" tökéletesen megbízhatóak, ESET terméktámogatottak, ugyanúgy mint ahogyan a megvásárolt, fizetős verziók.

2014. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha privátba elküldök egy példakódot vagy az oldalt el tudnád dönteni hogy veszélyes -e?
2014. ápr. 14. 17:23
 3/11 anonim ***** válasza:
privi ment!
2014. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eredeti ESET kódot csak onnét szerezhetsz amit belinkeltem! Ebből eldöntheted azt hiszem a választ!

Krekelt,tört vírusirtót se használj!

2014. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ment üzenet
2014. ápr. 14. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
A biztonságon, a számítógép védelmén SOHA ne takarékoskodj! Egy jó hétvégi buli áráért egy évre megkapod az ESS7 valódi licenszkódját. Az összes, neten található "fix" és hasonlók komoly veszélyt jelentenek. Ráadásul ezekkel nem indul el pl. az ESS7 Behatolásvédelme, vagyis nem tölti le a frissitéseket és nem működik a tűzfala sem. A tiltást csak a vásárolt kód ellenőrzése UTÁN oldják fel. Ráadásul a gyártó rendszeresen letiltja az összes tört vacak szervereit.
2014. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Innen töltheted le a 30 napos próbaverziót, regisztrálás után trial kódot küldenek.

[link]

Vásárlás és kedvezmények:

[link]

2014. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem az Esetemet minden funció működik és naponta rendszeresen kapok frissítést mintha megvettem volna (már használtam olyan példányt). Amúgy azt hogy tudják megoldani hogy az eredeti programon hamis kulcsot használsz akkor máshonnan töltődjenek le a frissítések? És hogy lehet rájönni hogy az Eset tudja hogy hamis a kulcsod? Azt nem az aktiváció során jelzi vagy utólag hogy hibás kód vagy felhasználónév?
2014. ápr. 15. 19:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Most aktiváltam egy eredetit és azt írta semmilyen új frissítés nem kell és semmi nem változott. Szerintetek?
2014. ápr. 15. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Eseted beállításait. Bal oldalon, Beállítások, mindent, a tűzfalát is. Egyébként a valódi kódos naponta frissiti a saját adatbázisát, ezt jelzi is a jobb alsó sarokban. Hamis kóddal nem engedi a valódi szerverhez csatlakozni, mert Felhő alapú és állandóan kapcsolatban van a gépeden futó védelemmel. Amelyiket nem kell frissiteni, annak a szervere orosz, kazah vagy kinai stb., ezek aztán zombihálózat tagjává teszik a gépedet, trójait is bőven kaphatsz. Észre sem veszed. Ha nincs pénzed, használj ingyenes védelmet, pl. Comodo Internet Securityt.
2014. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!