Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az ingyenes AVG vírusirtó...

Az ingyenes AVG vírusirtó mennyire megbízható? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Naponta lefuttatom a keresést de soha nem talál se vírust sem pedig cookie-t a gépemen, pedig tűzfalat sem használok és elég sok honlapot látogatok (a cookie küldés sincs kikapcsolva). Lehetséges az, hogy tényleg tiszta a gépem, vagy csak az AVG nem megbízható?
2009. dec. 16. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam egy darabig, hát... a NOD32-nél mindenképpen jobb, az Avast-nál talán icipicit gyengébb (már csak a rendszerlassítás tekintetében is). A cookie-ellenességedet meg nem értem. :)
2009. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen nekem bevált

annyi a baja h a rendszert lassítja

más nem megbízható tűzfal kémprogram elhárító

10/7

2009. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Én nem ajánlanám semmiképpen, de további info itt: [link]
2009. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem nem vált be nagyon belassitotta a gépemet meg az összes crackot virusnak ismerte fel és karanténba rakta kb 1 órát volt fent utána visszaraktam a nodot
2009. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tűzfal legyen fenn!


Két alkalommal is láttam az AVG-t vírustámadást igen jól lepucolni, néhány hónapja viszont kihoztak egy csúnya téves riasztásos frissítést(ami viszont mindenkinél benne vana pakliban, két hete az avast ijesztett rá a használóira). Legyen mellette valami jó tűzfal (de legalább a Windowsé), esetleg egy spyware irtó. Továbbá időnként futtasd le valamelyik másik irtó online szkennerét, és nem lesz baj.

2009. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én előfizető vagyok az AVG-re. Úgy vettem észre hogy az ingyenesnél jobban véd (ez természetes) 30rugó/év megéri. Így is rendszeresen bombáz újabb és biztonságosabb (természetesen mégtöbbért) modulokkal, de ha nem szörfözől "szertelenűl" akkor elég a "hagyományos védelem is". Ja, és magyarul kommunikál velem.
2023. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!