Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet ez a mappa?

Mi lehet ez a mappa?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy került oda, valszleg valamivel együtt telepedett fel. Ilyen néven szerepel: 419c17f78c0e5aa2bae0


Csak rendszergazdaként enged be, vannak benne fájlok, de elvileg nem foglal helyet(0 byte-ot ír). Viszont az adott meghajtón a többi mappa összesen 13 Gb helyet foglal a 85-böl, de a sajátgépben 63 Gb szabad helyet ír, ergo valami 10 Gb-ot foglal.


Ha törölni akarom, azt rendszergazdaként sem engedi. Mi lehet ez?


2014. febr. 2. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nevezd át, ha engedi, és úgy próbáld meg törölni, vagy csinálj rendszervisszaállítást a mappa előtti időpontra.
2014. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom Win XP-ről beszélünk, ezesetben valamilyen frissítés, jó eséllyel a Windows Security Essentials frissítése.
2014. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Win 7-röl van szó
2014. febr. 2. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül valami frissítéshez készült izé. Néha a Windows valamiért nem törli ezeket, nekem volt dolgom két, jogtiszta szofverrel szerelt géphez úgy, hogy ugyanazon beállításoknál az egyiknél nem maradtak meg ilyen mappák, a másiknál igen.
2014. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a többi mappa összesen 13 Gb helyet foglal a 85-böl, de a sajátgépben 63 Gb szabad helyet ír, ergo valami 10 Gb-ot foglal."

Az a valami szerintem a "System Volume Information" nevű mappa, amibe nem látsz bele. A Windows tárolja benne a rendszervisszaállítási pontokat, meg hasonlókat.

2014. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy ötletem van, futtass le egy tisztító programot, például: CCleaner.
2014. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!