Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Olyan programot keresek...

Olyan programot keresek amivel mappákat lehet JELSZÓVAL levédeni?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki mondaná, végignéztem majdnem az összes bejegyzést itt gyakorikérdéseken és máshol is, de szinte csak olyanokat találtam amelyik elrejti a mappát, vagy csak file-okat titkosít. Olyan kéne amelyik akkor kéri a jelszót amikor meg szeretnék nyitni egy mappát vagy file-t. (a kérdőjel csak a "formalitás" miatt van). a javaslatokat előre is köszönöm

2014. jan. 21. 00:43
 1/4 Egerecske ***** válasza:
2014. jan. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a wise folder hider szintén csak elrejti a mappákat. Én azt is + az AxCrypt-et használom, azzal titkositok. Azzal egész mappákat lehet egyszerre, de csak a fájlok lesznek titkosak,a mappa megnyitható. Próbáld valamelyik tömöritő progival, ott van olyan,hogy csak jelszóval lehessen megnyitni
2014. jan. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem igazán erre találták ki, de talán TrueCrypt : [link]


Készitesz vele egy virtual disket, és ami abban lesz az csak jelszóval nyithatő meg (fájlok, mappák minden)


Sok sikert.

Üdv.

2014. jan. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hali, ha még nem lenne elég ötlet, akkor:

töltsd le a WINRAR-t vagy winzipet,

azon belül egy tömörített mappába mindent betehetsz és levédheted jelszóval :)

2014. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!