Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ti tudtok gyorsan írni az...

Ti tudtok gyorsan írni az érintöképernyös telokon? Én még lassan sem tudok! Mindig mellé ütök! Kikészit!

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél nyomógombosat.
2013. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha androidos telefonod van és van internet kapcsolatod akár wifi akár mobilnet nyomd meg a billentyűzeten a mikrofon gombot és artikulálva tagolva kicsit mondd el neki a szöveget simán felismeri :)

Én ha itthon vagyok egyáltalán nem gépelek már. Zajos helyen kell.

2013. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen telefonról van szó. Nokia 5800-mmal szenvedtem, iPhone-nal nem volt problémám, ahogy Nexus 4-gyel sem (mondjuk ezeknél képméret is nagyobb). Ha nagyon nem megy, próbálj meg fekvő tájolásban írni.
2013. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja én is fekvő tájolásban szoktam gépelni, egész gyorsan lehet gépelni, ha ráérzel. Nekem is kellett idő, mire megszoktam. :)
2013. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet karcos a kijelzője ezé vagy ijen béna
2013. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Big buttons keyboard-al tudok gyorsan írni.
2013. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én nagyon jól tudok, ha sokat készülök írni és írom a környékét az iPhone javító 90%-ban sikeres a végén meg azt az 1-1 szót kijavítom
2013. dec. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én tabletemen van Polaris Office, eleinte nehezen ment, de most már sokkal gyorsabban írok. Csak a magyar ékezetesekkel nehézkes, gondolom te is erre gondolsz.
2014. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!